ARAMA
0
FİYAT

TÜRKÇE

KURUMSAL

ÜRETİMDEN
MÜŞTERİLERİMİZE

Koska Helvacısının 1907 yılında Hacı Emin Bey tarafından Denizli’de ilk helvacı dükkanıyla temelleri atılıyor. Oğlu Hacı Halil İbrahim Adil Dindar önce Denizli’de sonra oğullarıyla İstanbul’da Beyazıt Koska semtinde baba mesleğini sürdürmeye başlıyor. Hacı Adil Bey’in vefatı ile üç oğlu 1980 yılında Koska Mahir A.Ş. ve Koska Merter iki ayrı şirket olarak faaliyetlerini sürdürmüşlerdir.
Bizler Koska Mahir A.Ş. olarak 3 ayrı fabrikada Koska markalı ürünleri üretmekte yurt içi ve dışı pazarlarda müşterilerine sunmaktayız. Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya Amerika, Avrupa ve Afrika ülkelerinde Koska Mahir A.Ş. ürünleri beğenilip talep görmekte ve satılmaktadır.
Modern Koska tesisleri gıda endüstrisinin en ileri teknolojileri ile çalışmaktadır. Koska lezzet yaratma yeteneğini çağın gelişen teknolojisi ile birleştirir.
Koska başarısının sırrı geleneksel Türk sanatının modern teknoloji ile uygulanmasında yatar. Bugünkü ustalar da onların ustaları da Koska’da yetişmiştir.Koska kalite ve lezzeti nesillerle yaşar.
Koska’da çekirdekten yetişen elemanların ürettiği mamuller modern sistemlerle ambalajlanır ve en sağlıklı bir şekilde müşterilere sunulur.
Koska Mahir A.Ş.’nin kendi mağazalarında, havalimanlarında Free Shop’larda ve turistik tesislerde, marketlerde Koska ürünleri bulunmaktadır.
Geçen nesiller gibi gelecek nesiller de sağlıklı Koska ürünleri ile büyüyecektir.
Koska Mahir Gıda A.Ş. ailesi olarak sevgi ve saygılarımızla…

KOSKA HELVACISI